Tarayıcınızın Güvenlik Ayarları Menülerimizin Görünürlüğünü kısıtladı
Ayarlarınızdan engellenen içeriğe izin ver'i tıklayın...
AKISIK YAZILIM

BİLİŞİM OTOMASYONU IQ Option www.iqoption.br.com/ no Brasil

Günümüzde bilgisayar firmalarının bir çoğu yazılım olarak seçtikleri ürünlere kendi sistemlerine uygulamaya çalışırlar.Ve devamlı olarak sistemde istemedikleri sonuçları alır ve zorlanırlar.Hep stok , cari , fatura ve çek senet modül leri ile şlemlerini tamamladıklarını düşünürler.Bilgisayar şirketlerinin unuttu ları en önemli konu ise kar marjı yüksek olan ve en cok para kazandıran kısmı olan teknik servisleridir.İyi ve takip edilen bir teknik servis gerçekten para kazanır.Hatta işletmenin en büyük yükünü teknik servis karşılar.Bizde öyle düşündük ve artık yanlızca bilişim sektöründeki meslektaşlarımız için tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir program hazırladık.Programımızla artık hem stok ,cari,fatura, çek senet takibi hem de teknik servis modülü ile teknik servis kısmı otomasyon şeklinde çalışacak.Artık telefonla müşteri aradığında teknik servise bıraktığı ürün için illa teknik servisteki kişiyle görüşmek zorunda değil ekranı açan sekreter bile kişinin cihazının durumunu görüp bilgi verebilecek. Teknik servis modülünde bulunan bilgiler sayesinde ürün sizden mi çıkmış, alındığı yer tarih garantisinin sürüp sürmediği tek tuşla ekranınıza gelecek tuşlanan butonlarla teknik servise gelen ürün kimin tarafından hangi tarih ve saatte alındığı , ürünün garanti kapsamına girip girmediği , garantiye gönde rilip gönderilmediği , parça bekleyip beklemediğini veya teknik sorunun giderilip hazırlandığı aynı ekranda görebilirsiniz.

Müşteriye istenirse resmi evrak ve yanlızca belge verebilecek.Artık şirketiniz sizin kontrolünüz altında olacak.
Belirlediğiniz tarih arasında yaptığınız işlem tutarlarını görebilir alacak ve konu açıklamaları için detay öğrenebilirsiniz.

Şirketinizin stoğunu tutabilir müşteri carileri işleyebilir fatura kesebilir ve evrakları görebilirsiniz.
Bir işletme için çok gerekli Bir Program...
AKIŞIK YAZILIM - ÜRÜN TANITIMLARI
Boyahane Otomasyonu Spor Salonu Otomasyonu Bilişim Otomasyonu Buz Pateni Salonu Otomasyonu
- Pazarlama bölümünün aldığı bir siparişi diğer birimlere zamanında iletilmemesinden dolayı terminde gecikmeler yaşıyor musunuz ?

- Fiyat-Maliyet karşılaştırmasını anlık yapabiliyor musunuz?

- Hammadde ve kimyasal stoklarınızı etkin yönetemediğimiz için satın alma süreci kaynaklı termin gecikmeleri mi yaşıyorsunuz ?

- Günlük,anlık KAR-ZARAR tablonuzu takip edebiliyor musunuz?
- Spor salonları için geliştirilmiş en kapsamlı program olan AKIŞIK SPOR SALONU PROGRAMI bir işletmenin tüm ihtiyaçlarını karşılayan yazılımdır. Bu yazılımda giriş sistematik kart,turnike, parmak izi sistemi ,iris tanıma veya manuel olarak dizayn edilmiştir.

Resepsiyon Bölümünden başlayarak salondaki her birime kadar tam entegre çalışır. Programın kolay kullanımı ve özelleştirilebilir bir yapıya sahip olması nedeniyle büyük veya küçük her spor salonunda kullanılabilir.- Günümüzde bilgisayar firmalarının bir çoğu yazılım olarak seçtikleri ürünlere kendi sistemlerine uygulamaya çalışırlar.Ve devamlı olarak sistemde istemedikleri sonuçları alır ve zorlanırlar.Hep stok , cari , fatura ve çek senet modül leri ile işlemlerini tamamladıklarını düşünürler.Bilgisayar şirketlerinin unuttuk ları en önemli konu ise kar marjı yüksek olan ve en cok para kazandıran kısmı olan teknik servisleridir.İyi ve takip edilen bir teknik servis gerçekten para kazanır.Hatta işletmenin en büyük yükünü teknik servis karşılar.Bizde öyle düşündük ve artık yanlızca bilişim sektöründeki meslektaşlarımız için tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir program hazırladık.
- En yeni ürünümüz olan AKISIK BUZ PİSTİ SALONU OTOMASYONU programı sizi büyük bir yükten kurtaracaktır. Müşterilerinizin hangi zaman aralıklarında daha çok geldiklerini raporlar halinde görebilirsiniz. İşletmeniz hangi ay ne kadar KAR-ZARAR yapmış.Günlük,haftalık,aylık,yıllık olarak işletmenizin durumunu gözden geçirebilirsiniz.

- Vitamin Bar modülü sayesinde gelen müşterilerinizin Buz Pisti Salonunuzda daha iyi vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz.

İstanbul Bölge Müdürlüğü
Gülbahar Mah. Esentepe
Cad.Işık Apt. No:34/b K:1 D:2
Mecidiyeköy / İSTANBUL
-------------------------------------
Tel : 0 212 213 00 05
Fax: 0 212 213 11 64

İzmir Bölge Müdürlüğü
Fevzi Paşa Bulvarı 1364 Sokak
No : 2/5-506 Kutucular İş Merkezi
Basmane / İZMİR
------------------------------------------
Tel : 0 232 483 13 88

Uşak Bölge Müdürlüğü
Kurtuluş Mahallesi Çavuş Çeşme Sok.
Hasan IŞIK İş Merkezi No :8
Merkez / UŞAK
--------------------------------------------
Tel : 0 276 227 02 22
Fax: 0 276 227 63 69


Copyright ©2007 AKIŞIK YAZILIM