12733
Yükleniyor...

 

      

     Kusursuz hizmet veren ve kusursuz sahalara sahipsiniz. Lakin kullandıgınız programın sizlere uyum sağlamadığı ortamda tüm bu güzelliklere gölge tutabilir. Bu nedenden dolayı kullandığınız programlar sizi nekadar kurumsal ne kadar güvenilir nekadar düzenli tertipli gösteriyor. Randevulerinizi nekadar doğru yapıp müşterilerini mağdur ediyor. Bu sorunlar ve daha fazlasını Akışık Halı Saha Yönetimi ile çok rahatlıkla yeni sorunlar çıkarmadan çözüme ulaştırabilirsiniz.

                                                                            
                                                                                                                     
                                             
Sahaların rezervasyonu pratik ve hızlı olarak yapılmasını sağlanır

Farklı semtlerde veya illerdeki sahaları tek merkezden kontrol edebilirsiniz

Personelinizin veya Halı sahanızın performansını ölçekleyebilirisiniz

Kombine satışı veya turnuva oluşturabilirsiniz

Cafenizi , stoklarınızı ve karlılığınızı ölçebilirsiniz

Ayakabı ,forma kiralayabilirsiniz

Kiralık kaleci veya oyuncu veri tabanı oluşturabilirsiniz

Webden rezervasyon imkanı

Tekli veya çoklu kullanım

Kişiye özel yetkilendirme

Anlık işletmenizin Karlılığı her saniye anında elinizin altında

Dünyanın herhangi bir yerinden işletmenizin bütün bilgileri elinizin altında

     AKISIK 
Halı Saha Yönetimi programı sektöre özel profesyonel bir yazılımdır. Başka programlardaki gibi siz kendinizi programa uyarlamaya çalışmazsınız program size göre yazılmıştır ve kullanımı kendi isteğinize göre ayarlanmaktadır.

      Tüm ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir. İster manuel, ister kartlı, isterseniz parmak izi ve iris tanıma sistemiyle uyumlu olarak çalışmaktadır. Vitamin bar modeli ilavesi ile müşteriniz cebinde para gezdirmeden vitamin bar kısmını kullanabilmekte ve hesabını oraya buraya yazmak zorunda kalmazsınız.
                                                
                 Vitamin bar modülü size ayrı bir kazanç sağlayacaktır nasıl mı? İlk gelen müşteri eğer vitamin bar kısmından alış veriş yapmak isterse içeride para geçmediği için kayıt yaptırırıken veya daha sonra kendisine veya kartına kredi yüklemelidir. Örneğin 50 ytl kredi yükler. Müşteri içeri girdiği sürece bu kredisi ile kredi limiti tutarınca alış veriş yapabilir. Eğer 250 aboneniz varsa ve 50 'şer TL nakit kredi almak işletmenize 12.500 TL girdi sağlayacaktır buda sizin kullanacağınız bir nakittir. Biz işletmenize kazanç sağlamak için ve işletmenizi daha iyi koşullarda idare edebilmeniz için buradayız.       

                 AKIŞIK YAZILIM bilgisayarsız ortamda turnike geçişi sağlayan tek programdır.Spor merkezi otomasyonunuz için Baselyazılımı seçin.Profesyonel fitness ekipmanları,kartlı geçiş sistemi,proxmity kart,parmak izi kart okuyucu turnike otomasyonlarında AKIŞIK YAZILIM