• WEB SİTEMİZ YENİLENMİŞTİR

18 Temmuz 2008 tarihi itibariyle web sitemiz tasarım ve içerik bakımından yenilenmiştir. Artık site içinde aranan bir bilgiye daha hızlı ulaşılabilecek, görsel olarak daha çok gözünüze hitap edecek ve okumanızı kolaylaştıracaktır. Ayrıca tasarımı yeni yapılan bazı hizmetlerimiz de web sitemize eklenmiştir. Beğeninize sunar, iyi okumalar dileriz. Site ile ilgili değerlendirmelerinizi mesaj kutusuna gönderebilirsiniz.

•  AKPAMUK İPLİK,  BOYAHANE OTOMASYONUNDA AKIŞIK YAZILIMI SEÇTİ!

Tekstil sektöründeki faaliyetleri 1979 yılına dayanan Akpamuk İplik,  bugün üç ayrı fabrikadan oluşan üretim tesisleri ile 15.000m2 kapalı alana kurulu olup Uşak’ta faaliyet göstermektedir. Bobin boyama ve pamuk iplik tesisi aylık 450 ton, rejenere iplik tesisi 180 ton ve yünlü iplik tesisi 45 ton olmak üzere toplam aylık üretimi 675 ton olarak gerçekleştirmektedir. Üretiminin önemli bir kısmını ihraç etmekle birlikte başta örme kumaş, çorap , dokuma kumaş, ev tekstili ve triko üreticilerine hizmet veren Akpamuk İplik, bobin boya hattındaki tüm makine parkurunu, Akışık Boyahane Otomasyonu  barkodlu üretim takip modülü ile online takip etmeye başlamıştır.

• FİTNESS HEALTH CLUP SPOR SALONU OTOMASYONUNDA AKIŞIK SPOR SALONU OTOMASYONUNU SEÇTİ.

Yalova’da kurulu, alanında profosyonel, uzman kadroya sahip bir fitness & body building merkezi olan WorldGym, üyelik sistemini etkinleştirmek ve hizmet kalitesini arttırırken müşteri ilişkilerini geliştirmek için Akışık Spor Salonu Otomasyonunu tercih etti. Kartlı turnike geçiş modülü, vitamin bar modülü ve üyelik takip modülünden oluşan otomasyon paketini kullanmaya başlayan Worldgym,  üyelik takip sistemini  kolaylaştırırken, müşteri ilişkilerine yeni bir boyut kazandırmıştır.

• BURSA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜMÜZ OCAK 2009’DE HİZMETİNİZDE

Akışık Yazılım Bursa Bölge Müdürlüğü Ocak 2009 tarihinde faaliyetlerine başlayacaktır. Pazarlama ve Teknik destek ekibiyle Bursa Sanayisine hizmet vermeye yerel yapılanması ile devam edecek olan Akışık Yazılım, Türkiye çapında hizmet ağının gelişimine tüm hızıyla devam etmektedir.

• MERİT LİFE CLUP SPOR SALONU DA AKIŞIK SPOR SALONU OTOMASYONUNU SEÇTİ.
• METRO SPORT DA AKIŞIK SPOR SALONU OTOMASYONUNU SEÇTİ.
• MAVI SPOR FITNESS CLUB DA AKIŞIK SPOR SALONU OTOMASYONUNU SEÇTİ.