12733
Yükleniyor...
 

Neden 
AKIŞIK Spor Salonu Otomasyonu
       Spor salonları için geliştirilmiş en kapsamlı  Spor yazılım programı olan AKIŞIK SPORSALONU PROGRAMI bir işletmenin tüm ihtiyaçlarını karşılayan yazılımdır. Bu yazılımda giriş sistemi isteğe bağlı olarak manyetik kart, turnike, parmak izi sistemi, iris tanıma veya manüel olarak dizayn edilmiştir. Resepsiyon bölümünden başlayarak salondaki her birime kadar tam entegre çalışır, programın kolay kullanımı ve özelleştirilebilir bir yapıya sahip olması nedeniyle büyük veya küçük her spor salonunda kullanılabilir. Müşterilerin kişisel bilgilerinden çalışma hareket bilgilerinin saklanmasına sağlık durumlarından  çalıştıkları süre içersindeki tüm vücüt yapıları rakamlarla tutulabilir. Hertürlü raporlama istenildiği şekilde parametrelerden siz tarafından da oluşturulabilinir. Örneğin en çok gelinen saat, bayanların en fazla gelme saati günün en hızlı zamanı, enfazla içecek tüketim zamanı gibi. Artık alacak takibi yapmanızada lüzüm yok, kartlı veya parmak izli geçişde ve ya iris tanımada(göz tanıma sistemi) otomatik olarak uyarı alırsınız hatta geçiş hakkı tanımazsınız.
                                                      
       AKIŞIKSPOR SALONU PROGRAMI ergonomik kullanımı ile çok rahat bir ara yüz tasarımına sahip olup, kullanış açısından ana sayfadan üye için yapacağınız her işleme erişebilir ve uygulayabilirsiniz. Ana sayfada üye ile ilgili bilgiler dışında  içinde bulunan modüller mevcuttur. Spor kompleksinin içinde bulunan üyelerin adedi görünmekte kaçının bay-bayan olduğu,kimin cafe borcu veya alacaklı olduğu, üyeliğinin bitiyorsa bitiş tarihine ne kadar kaldığı,sizin belirleyeceğiniz üye takip için doğum günü,evlilik yıl dönümü vs. gibi uyarı sistemleri bulunmaktadır. Yine sizin belirleyeceğiniz üyenin üyelik bitiş tarihine bir hafta,onbeş gün veya bir ay kala uyarı sistemi bulunmaktadır
AKIŞIK SPOR SALONU PROGRAMI programı sektöre özel profesyonel bir yazılımdır. Başka programlardaki gibi siz kendinizi programa uyarlamaya çalışmazsınız program size göre yazılmıştır ve kullanımı kendi isteğinize göre ayarlanmaktadır.

            üye   

AKIŞIKSPOR SALONU PROGRAMI:

VÜCUT GELİŞTİRME SALONLARINDA 
ZAYIFLAMA VE SPOR SALONLARINDA
HAVUZ İŞLETMELERİNDE
BUZ PİSTİ SAHALARINDA
HOTEL FİTNES LARINDA
TENİS KORTU VE HALI SAHA İŞLETMELERİNDE
KULÜP TESİSLERİNDE
KULLANILABİLECEK SEKTÖR İÇİN YAZILMIŞ TEK PROGRAMDIR.


                                             

   
 
  Tüm ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir. İster manuel, ister kartlı, isterseniz parmak izi ve iris tanıma sistemiyle uyumlu olarak çalışmaktadır. Vitamin bar modeli ilavesi ile müşteriniz cebinde para gezdirmeden vitamin bar kısmını kullanabilmekte ve hesabını oraya buraya yazmak zorunda kalmazsınız.
                                             
         
      Vitamin bar 
modülü size ayrı bir kazanç sağlayacaktır nasıl mı? İlk gelen müşteri eğer vitamin bar kısmından alış veriş yapmak isterse içeride para geçmediği için kayıt yaptırırıken veya daha sonra kendisine veya kartına kredi yüklemelidir. Örneğin 50 ytl kredi yükler. Müşteri içeri girdiği sürece bu kredisi ile kredi limiti tutarınca alış veriş yapabilir. Eğer 250 aboneniz varsa ve 50 'şer TL nakit kredi almak işletmenize 12.500 TL girdi sağlayacaktır buda sizin kullanacağınız bir nakittir. Biz işletmenize kazanç sağlamak için ve işletmenizi daha iyi koşullarda idare edebilmeniz için buradayız.


     AKIŞIK YAZILIM bilgisayarsız ortamda turnike geçişi sağlayan tek programdır.Spor merkezi otomasyonunuz için Baselyazılımı seçin.Profesyonel fitness ekipmanları,kartlı geçiş sistemi,proxmity kart,parmak izi kart okuyucu turnike otomasyonlarında AKIŞIK YAZILIM
                                                
                                                      

                                                             
                                                              

                                                   webkoli.com AKIŞIK yazılımların online olarak satış yapıldığı tek noktadır.