12733
Yükleniyor...

         Spor okulları ve üniversitelerimizde eksiksiz kullanımıyla büyük kolaylıklar ve kayıt altına kolayca alabilme imkanı sağlar.Güzide Üniversitelerimizin Havuzlarında,Fitnes salonlarında ,kapalı spor merkezlerinde,tenis kortlarında,koşu pistlerinde ve daha bir çok spor alanında olmak kaydıyla aynı zamanda beden eğitimi bölümlerinin faydasına sunulmuş öğrenciler ile dış girişleri ayıran saatlerini farklılaştıran içerde bulunan veya bulunması gerekenleri raporlayabilen dışarıdan kamu ve üst düzey yöneticilere özel günlerde giriş ve kullanım hakkı tanıyabilen bunlar la ilgili istenirse sağlık bilgisi tutmayı sağlayan bu sayede üst düzey yöneticinin üniversite bunyesınde rahatsızlanmasında bile daha önceki hastalıklara rahatlıkla ulaşabilme mudahale edebilme imkanı sağlayan tam bir çözümdür.Üniversitelerimizin aynı zamanda Öğrencilerinin gerek aidat gerekse başarı oranlarını düzenleyip giriş çıkış hakkı tanıyabilmektedir.

         Spor Okulunuz var ve her şeyin en iyisini müştrilerinize sunmaktan gurur duyuyorsunuz. Lakin otomasyon kısmındaki klasik yöntemler artık sizin sorunlarınızı çözmeyip dahada sorun çıkarıyorsa;
 

 Ögrenci Ders Hoca üçgenini problemler çıkarıyorsa;
 

 Ögrencinin Anlık nerde olduğunu tespit edemiyorsaniz;
 

 Öğrencinizin tesis içine girişte ve tesisten çıkışta ailesine bilgi veremiyorsanız;
 

 Ödemeleri takip edemiyorsanız;
 

 Anlık raporlar ile dünyanın her yerinden tesisinizi takip edemiyorsanız;
 

 Ödemesini gelçekleştirmemiş ögrencinizi muasebeye yönlendiremiyorsanız;
 

 Program kurulumları veya bilgisayar veri bozulmalarında verilerinizi sık sık kaybediyorsanız;
 

 Belli Koşullarda kişilerle otomatik iletişime geçemiyorsanız;


 

Neden AKISIK Spor Okulları Otomasyonu       Spor okulları için geliştirilmiş en kapsamlı program olan Akışık SPOROKULLARI PROGRAMI bir işletmenin tüm ihtiyaçlarını karşılayan yazılımdır. Bu yazılımda giriş sistemi isteğe bağlı olarak manyetik kart, turnike, parmak izi sistemi, iris tanıma veya manüel olarak dizayn edilmiştir. Resepsiyon bölümünden başlayarak salondaki her birime kadar tam entegre çalışır, programın kolay kullanımı ve özelleştirilebilir bir yapıya sahip olması nedeniyle büyük veya küçük her spor salonunda kullanılabilir. Müşterilerin kişisel bilgilerinden çalışma hareket bilgilerinin saklanmasına sağlık durumlarından  çalıştıkları süre içersindeki tüm vücüt yapıları rakamlarla tutulabilir. Hertürlü raporlama istenildiği şekilde parametrelerden siz tarafından da oluşturulabilinir. Örneğin en çok gelinen saat, bayanların en fazla gelme saati günün en hızlı zamanı, enfazla içecek tüketim zamanı gibi. Artık alacak takibi yapmanızada lüzüm yok, kartlı veya parmak izli geçişde ve ya iris tanımada(göz tanıma sistemi) otomatik olarak uyarı alırsınız hatta geçiş hakkı tanımazsınız.

                                                                                                                                                                                                                                               


       AKISIKSPOR OKULLARI PROGRAMI ergonomik kullanımı ile çok rahat bir ara yüz tasarımına sahip olup, kullanış açısından ana sayfadan üye için yapacağınız her işleme erişebilir ve uygulayabilirsiniz. Ana sayfada üye ile ilgili bilgiler dışında  içinde bulunan modüller mevcuttur. Spor kompleksinin içinde bulunan üyelerin adedi görünmekte kaçının bay-bayan olduğu,kimin cafe borcu veya alacaklı olduğu, üyeliğinin bitiyorsa bitiş tarihine ne kadar kaldığı,sizin belirleyeceğiniz üye takip için doğum günü,evlilik yıl dönümü vs. gibi uyarı sistemleri bulunmaktadır. Yine sizin belirleyeceğiniz üyenin üyelik bitiş tarihine bir hafta,onbeş gün veya bir ay kala uyarı sistemi bulunmaktadır
AKIŞIK SPOR OKULLARI PROGRAMI programı sektöre özel profesyonel bir yazılımdır. Başka programlardaki gibi siz kendinizi programa uyarlamaya çalışmazsınız program size göre yazılmıştır ve kullanımı kendi isteğinize göre ayarlanmaktadır.

 

                                            

                                                                                      

                                                                                                                                                                                  

                                                                               
                                                                                                                      

       Tüm ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir. İster manuel, ister kartlı, isterseniz parmak izi ve iris tanıma sistemiyle uyumlu olarak çalışmaktadır. Vitamin bar modeli ilavesi ile müşteriniz cebinde para gezdirmeden vitamin bar kısmını kullanabilmekte ve hesabını oraya buraya yazmak zorunda kalmazsınız.

                                                                       


          Vitamin bar modülü size ayrı bir kazanç sağlayacaktır nasıl mı? İlk gelen müşteri eğer vitamin bar kısmından alış veriş yapmak isterse içeride para geçmediği için kayıt yaptırırıken veya daha sonra kendisine veya kartına kredi yüklemelidir. Örneğin 50 ytl kredi yükler. Müşteri içeri girdiği sürece bu kredisi ile kredi limiti tutarınca alış veriş yapabilir. Eğer 250 aboneniz varsa ve 50 'şer TL nakit kredi almak işletmenize 12.500 TL girdi sağlayacaktır buda sizin kullanacağınız bir nakittir. Biz işletmenize kazanç sağlamak için ve işletmenizi daha iyi koşullarda idare edebilmeniz için buradayız.

  

       AKISIK Spor Okulları Otomasyonu sizleri hizmetine daha fazla artılarıyla koşabilir ender programların en iyisidir. AKIŞIK ile İşlerinizde artış, ögrencilerinizde performas elde edeceksiniz. Bunun için yapmanız gereken sadece telefonu kaldırıp bizimle irtibaata geçmek, koltuğunuza yaslanmak.


       AKIŞIK YAZILIM bilgisayarsız ortamda turnike geçişi sağlayan tek programdır.Spor merkezi otomasyonunuz için Baselyazılımı seçin.Profesyonel fitness ekipmanları,kartlı geçiş sistemi,proxmity kart,parmak izi kart okuyucu turnike otomasyonlarında AKIŞIK YAZILIM