Tarayıcınızın Güvenlik Ayarları Menülerimizin Görünürlüğünü kısıtladı IQ Option www.iqoption.es/ En españa
Ayarlarınızdan engellenen içeriğe izin ver'i tıklayın...
AKISIK YAZILIM

SPOR SALONU OTOMASYONU

Spor salonları için geliştirilmiş en kapsamlı program olan AKIŞIK SPORSALONU PROGRAMI bir işletmenin tüm ihtiyaçlarını karşılayan yazılımdır. Bu yazılımda giriş sistemi isteğe bağlı olarak manyetik kart,turnike,parmak izi sistemi,iris tanıma veya manüel olarak dizayn edilmiştir. Resepsiyon bölümünden başlayarak salondaki her birime kadar tam entegre çalışır,programın kolay kullanımı ve özelleştirilebilir bir yapıya sahip olması nedeniyle büyük veya küçük her Spor salonunda kullanılabilir. Müşterilerin kişisel bilgilerinden çalışma hareket bilgilerinin saklanmasına sağlık durumlarından  çalıştıkları süre içersindeki tüm vücüt yapıları rakamlarla tutulabilir.Hertürlü raporlama istenildiği şekilde parametrelerden siz tarafından da oluşturulabilinir.Örneğin en çok gelinen saat,bayanların enfazla gelme saati günün en hızlı zamanı ,enfazla içecek tüketim zamanı gibi.Artık alacak takibi yapmanızada lüzüm yok kartlı veya parmak izli geçişde ve ya iris tanımada(göz tanıma sistemi)Otomatik olarak uyarı alırsınız hatta geçiş hakkı tanımazsınız.

AKIŞIK SPOR SALONU PROGRAMI ergonomik kullanımı ile çok rahat bir ara yüz tasarımına sahip olup, kullanış açısından ana sayfadan üye için yapacağınız her işleme erişebilir ve uygulayabilirsiniz. Ana sayfada üye ile ilgili bilgiler dışında  içinde bulunan modüller mevcuttur. Spor kompleksinin içinde bulunan üyelerin adedi görünmekte kaçının bay-bayan olduğu,kimin cafe borcu veya alacaklı olduğu, üyeliğinin bitiyorsa bitiş tarihine ne kadar kaldığı,sizin belirleyeceğiniz üye takip için doğum günü,evlilik yıl dönümü vs. gibi uyarı sistemleri bulunmaktadır. Yine sizin belirleyeceğiniz üyenin üyelik bitiş tarihine bir hafta,onbeş gün veya bir ay kala uyarı sistemi bulunmaktadır

AKIŞIK SPOR SALONU PROGRAMI programı sektöre özel profesyonel bir yazılımdır.Başka programlardaki gibi siz kendinizi programa uyarlamaya çalışmazsınız program size göre yazılmıştır ve kullanımı kendi isteğinize göre ayarlanmaktadır. Iq option iqoption.com.hk Hong Kong

AKIŞIK SPOR SALONU PROGRAMI
VÜCUT GELİŞTİRME SALONLARINDA 
ZAYIFLAMA VE SPOR SALONLARINDA
HAVUZ İŞLETMELERİNDE
BUZ PİSTİ SAHALARINDA
HOTEL FİTNES LARINDA
TENİS KORTU VE HALI SAHA İŞLETMELERİNDE
KULÜP TESİSLERİNDE
KULLANILABİLECEK SEKTÖR İÇİN YAZILMIŞ TEK PROGRAMDIR.

Tüm ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir.İster manuel .İster kartlı.İsterseniz parmak izi ve iris tanıma sistemiyle uyumlu olarak çalışmaktadır.Vitamin bar modeli ilavesi ile müşteriniz cebinde para gezdirmeden vitamin bar kısmını kullanabilmekte ve hesabını oraya buraya yazmak zorunda kalmazsınız.

Vitamin bar modülü size ayrı bir kazanç sağlayacaktır nasılmı .İlk gelen müşteri eğer vitamin bar kısmından alış veriş yapmak isterse içeride para geçmediği için kayıt yaptırırıken veya daha sonra kendisine veya kartına kredi yüklemelidir.Örneğin 50 ytl kredi yükler.Müşteri içeri girdiği sürece bu kredisi ile kredi limiti tutarınca alış veriş yapabilir.eğer 250 aboneniz varsa ve 50 şer ytl nakit kredi almak işletmenize 12500 ytl girdi sağlayacaktır buda sizin kullanacağınız bir nakit tir.Biz işletmenize kazanç sağlamak için ve işletmenizi daha iyi koşullarda idare edebilmeniz için buradayız.

AKIŞIK BİLGİSAYAR İSO9001-2000 TOPLAM KALİTE ,İSO 9001 SERTİFİKALARINA SAHİPTİR.AKIŞIK BİLGİSAYAR İNTERPRONUN DÜZENLEMİŞ OLDUĞU BİLİŞİMİN İLK 500 FİRMASI ARASINDA 2003-2005-2006-2007 YILLARINDA YER ALMAKTADIR.

Tüm kurulum çalıştırma ve eğitimhizmetleri tarafımızdan sağlanmaktadır.İZMİR İSTANBUL VE UŞAK BÖLGE MÜDÜRLÜKLERİMİZ VARDIR.

TEL DESTEK 02762270222 SPOR SALONU SATIS DESTEK BÖLÜMÜNÜ RİCA EDİNİZ VEYA DAHİLİ 18
Lütfen arıyarak referans listemizden telefon alıp kendileri ile görüşün memnuniyetlerini dinleyin....AKIŞIK YAZILIM - ÜRÜN TANITIMLARI
Boyahane Otomasyonu Spor Salonu Otomasyonu Bilişim Otomasyonu Buz Pateni Salonu Otomasyonu
- Pazarlama bölümünün aldığı bir siparişi diğer birimlere zamanında iletilmemesinden dolayı terminde gecikmeler yaşıyor musunuz ?

- Fiyat-Maliyet karşılaştırmasını anlık yapabiliyor musunuz?

- Hammadde ve kimyasal stoklarınızı etkin yönetemediğimiz için satın alma süreci kaynaklı termin gecikmeleri mi yaşıyorsunuz ?

- Günlük,anlık KAR-ZARAR tablonuzu takip edebiliyor musunuz?
- Spor salonları için geliştirilmiş en kapsamlı program olan AKIŞIK SPOR SALONU PROGRAMI bir işletmenin tüm ihtiyaçlarını karşılayan yazılımdır. Bu yazılımda giriş sistematik kart,turnike, parmak izi sistemi ,iris tanıma veya manuel olarak dizayn edilmiştir.

Resepsiyon Bölümünden başlayarak salondaki her birime kadar tam entegre çalışır. Programın kolay kullanımı ve özelleştirilebilir bir yapıya sahip olması nedeniyle büyük veya küçük her spor salonunda kullanılabilir.- Günümüzde bilgisayar firmalarının bir çoğu yazılım olarak seçtikleri ürünlere kendi sistemlerine uygulamaya çalışırlar.Ve devamlı olarak sistemde istemedikleri sonuçları alır ve zorlanırlar.Hep stok , cari , fatura ve çek senet modül leri ile işlemlerini tamamladıklarını düşünürler.Bilgisayar şirketlerinin unuttuk ları en önemli konu ise kar marjı yüksek olan ve en cok para kazandıran kısmı olan teknik servisleridir.İyi ve takip edilen bir teknik servis gerçekten para kazanır.Hatta işletmenin en büyük yükünü teknik servis karşılar.Bizde öyle düşündük ve artık yanlızca bilişim sektöründeki meslektaşlarımız için tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir program hazırladık.
- En yeni ürünümüz olan AKISIK BUZ PİSTİ SALONU OTOMASYONU programı sizi büyük bir yükten kurtaracaktır. Müşterilerinizin hangi zaman aralıklarında daha çok geldiklerini raporlar halinde görebilirsiniz. İşletmeniz hangi ay ne kadar KAR-ZARAR yapmış.Günlük,haftalık,aylık,yıllık olarak işletmenizin durumunu gözden geçirebilirsiniz.

- Vitamin Bar modülü sayesinde gelen müşterilerinizin Buz Pisti Salonunuzda daha iyi vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz.

İstanbul Bölge Müdürlüğü
Gülbahar Mah. Esentepe
Cad.Işık Apt. No:34/b K:1 D:2
Mecidiyeköy / İSTANBUL
-------------------------------------
Tel : 0 212 213 00 05
Fax: 0 212 213 11 64

İzmir Bölge Müdürlüğü
Fevzi Paşa Bulvarı 1364 Sokak
No : 2/5-506 Kutucular İş Merkezi
Basmane / İZMİR
------------------------------------------
Tel : 0 232 483 13 88

Uşak Bölge Müdürlüğü
Kurtuluş Mahallesi Çavuş Çeşme Sok.
Hasan IŞIK İş Merkezi No :8
Merkez / UŞAK
--------------------------------------------
Tel : 0 276 227 02 22
Fax: 0 276 227 63 69


Copyright ©2007 AKIŞIK YAZILIM