Close

Not a member yet? Register now and get started.

lock and key

Sign in to your account.

Account Login

La Jolla Appliance Repair opening times of Jolla Appliance Repair.

Forgot your password?

Spor Salonu Otomasyonu  //  Akışık Yazılım

AKIŞIK Spor Salonu Otomasyonu

Neden AKIŞIK Spor Salonu Otomasyonu

Spor salonları için geliştirilmiş en kapsamlı program olan AKIŞIK SPORSALONU PROGRAMI bir işletmenin tüm ihtiyaçlarını karşılayan yazılımdır. Bu yazılımda giriş sistemi isteğe bağlı olarak manyetik kart, turnike, parmak izi sistemi, iris tanıma veya manüel olarak dizayn edilmiştir. Resepsiyon bölümünden başlayarak salondaki her birime kadar tam entegre çalışır, programın kolay kullanımı ve özelleştirilebilir bir yapıya sahip olması nedeniyle büyük veya küçük her spor salonunda kullanılabilir. Müşterilerin kişisel bilgilerinden çalışma hareket bilgilerinin saklanmasına sağlık durumlarından  çalıştıkları süre içersindeki tüm vücüt yapıları rakamlarla tutulabilir. Hertürlü raporlama istenildiği şekilde parametrelerden siz tarafından da oluşturulabilinir. Örneğin en çok gelinen saat, bayanların en fazla gelme saati günün en hızlı zamanı, enfazla içecek tüketim zamanı gibi. Artık alacak takibi yapmanızada lüzüm yok, kartlı veya parmak izli geçişde ve ya iris tanımada(göz tanıma sistemi) otomatik olarak uyarı alırsınız hatta geçiş hakkı tanımazsınız. http://appliancerepair-sd.com average Dishwasher Repair.

AKIŞIK SPOR SALONU PROGRAMI ergonomik kullanımı ile çok rahat bir ara yüz tasarımına sahip olup, kullanış açısından ana sayfadan üye için yapacağınız her işleme erişebilir ve uygulayabilirsiniz. Ana sayfada üye ile ilgili bilgiler dışında  içinde bulunan modüller mevcuttur. Spor kompleksinin içinde bulunan üyelerin adedi görünmekte kaçının bay-bayan olduğu,kimin cafe borcu veya alacaklı olduğu, üyeliğinin bitiyorsa bitiş tarihine ne kadar kaldığı,sizin belirleyeceğiniz üye takip için doğum günü,evlilik yıl dönümü vs. gibi uyarı sistemleri bulunmaktadır. Yine sizin belirleyeceğiniz üyenin üyelik bitiş tarihine bir hafta,onbeş gün veya bir ay kala uyarı sistemi bulunmaktadır

AKIŞIK SPOR SALONU PROGRAMI programı sektöre özel profesyonel bir yazılımdır. Başka programlardaki gibi siz kendinizi programa uyarlamaya çalışmazsınız program size göre yazılmıştır ve kullanımı kendi isteğinize göre ayarlanmaktadır.

AKIŞIK SPOR SALONU PROGRAMI:

  • VÜCUT GELİŞTİRME SALONLARINDA 
  • ZAYIFLAMA VE SPOR SALONLARINDA
  • HAVUZ İŞLETMELERİNDE
  • BUZ PİSTİ SAHALARINDA
  • HOTEL FİTNES LARINDA
  • TENİS KORTU VE HALI SAHA İŞLETMELERİNDE
  • KULÜP TESİSLERİNDE

KULLANILABİLECEK SEKTÖR İÇİN YAZILMIŞ TEK PROGRAMDIR.


Tüm ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir. İster manuel, ister kartlı, isterseniz parmak izi ve iris tanıma sistemiyle uyumlu olarak çalışmaktadır. Vitamin bar modeli ilavesi ile müşteriniz cebinde para gezdirmeden vitamin bar kısmını kullanabilmekte ve hesabını oraya buraya yazmak zorunda kalmazsınız.

Vitamin bar modülü size ayrı bir kazanç sağlayacaktır nasıl mı? İlk gelen müşteri eğer vitamin bar kısmından alış veriş yapmak isterse içeride para geçmediği için kayıt yaptırırıken veya daha sonra kendisine veya kartına kredi yüklemelidir. Örneğin 50 ytl kredi yükler. Müşteri içeri girdiği sürece bu kredisi ile kredi limiti tutarınca alış veriş yapabilir. Eğer 250 aboneniz varsa ve 50 'şer TL nakit kredi almak işletmenize 12.500 TL girdi sağlayacaktır buda sizin kullanacağınız bir nakittir. Biz işletmenize kazanç sağlamak için ve işletmenizi daha iyi koşullarda idare edebilmeniz için buradayız.

AKIŞIK BİLGİSAYAR İSO9001-2000 TOPLAM KALİTE, İSO 9001 SERTİFİKALARINA SAHİPTİR. AKIŞIK BİLGİSAYAR İNTERPRO 'NUN DÜZENLEMİŞ OLDUĞU BİLİŞİMİN İLK 500 FİRMASI ARASINDA 2003-2005-2006-2007 YILLARINDA YER ALMAKTADIR.

Tüm kurulum çalıştırma ve eğitim hizmetleri tarafımızdan sağlanmaktadır. İSTANBUL VE UŞAK BÖLGE MÜDÜRLÜKLERİMİZ VARDIR.

TELEFON DESTEK: (0276) 227 0222 - SPOR SALONU SATIŞ DESTEK BÖLÜMÜNÜ RİCA EDİNİZ VEYA DAHİLİ 17 TUŞLAYINIZ.
Lütfen arayarak referans listemizden telefon alıp kendileri ile görüşün memnuniyetlerini dinleyin!